O nás

O nás

Nábytok, ktorý vám sadne na mieru

Wood Way. Stolárska výroba, ktorá sa od roku 2015 venuje výrobe nábytku na mieru a komplexnej realizácii interiérov. Spolupracujeme s architektmi a dizajnérmi z celého Slovenska. Každý deň sme pri tom, ako sa túžby z papiera zhmotňujú v realitu a vzniká moderný, funkčný, ekologický nábytok. Pre Vás.

9
9

úspešných rokov
na trhu

192
192

interiérov
na mieru

205
205

šťastných
klientov

1892
1892

šálok
kávy

WOOD WAY

CESTA K VÁŠMU
INTERIÉRU

Špecializujeme sa na výrobu na mieru. Naša práca sa skladá z malých kúskov, ktoré do seba zapadajú a vytvárajú celok v podobe komplexného interiéru.

KROKY

Pracovný proces

01

PROCES

Aj po rokoch je pre nás každý projekt výzvou. V našej dielni, po ktorej vás radi prevedieme, máme vzorky popredných dodávateľov materiálov. Spoločne si prejdeme všetky vaše predstavy o projekte. Po stretnutí vám pripravíme cenovú ponuku na odsúhlasenie.

02

KVALITA

Po schválení cenovej ponuky sa stretneme v priestore. Na projekt priradíme konštruktéra, ktorý sa bude po technickej stránke venovať projektu do detailu. Obhliadne a zameria si priestor pre projektovú dokumentáciu, navrhne prípadné vylepšenia, alebo funkčné zmeny

03

FUNKČNOSŤ

Konštruktér pripraví postupne všetky technické výkresy a podklady potrebné do výroby. Projektovú dokumentáciu je potrebné schváliť podpisom. Áno, chce to dávku trpezlivosti a sústredenia. Vyplatí sa.

04

VÝROBA

Máme v dielni perfektné stroje, moderné technológie, no bez ľudí by to boli len stroje bez duše. Vďaka ľuďom v našom tíme je každý kus nábytku umením, ktorý sadne na mieru svojmu majiteľovi. V rámci realizácie zabezpečujeme vývoz a montáž nábytku. O všetkom vás priebežne informujeme.

05

BUDÚCNOSŤ

Sme radi, že architekti sa k nám vracajú s ďalšími novými projektmi a zároveň, že sa k nám vracajú samotný klienti. Spoločne pracujeme na tom, aby predstavy, túžby, návrhy z papiera oživali v realitu.